|ZeRo|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|ZeRo|

Counter Strike Clan
 
PrijemPortalliRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 |BcW| Vs. DMX

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:23 pm

pa nije taj !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Gost
Gost




|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:23 pm

nikolavasic ::
Izbacio nas urosh,promenio pass...
ko ga jebe.igrali smo jadno.
to je zato sto nismo nikad zajedno vezbali
eto izbacio nas.
idem ja sad lepo da serem
pozz
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:25 pm

pa kad ja nisam igrao...
jbte ostavite msn ukljucen samo stavite busy
admin promenio pass i ja ne mogu da udjem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Gost
Gost




|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:25 pm

John Terry ::
pa kad ja nisam igrao...
jbte ostavite msn ukljucen samo stavite busy
admin promenio pass i ja ne mogu da udjem
e
on je $@%!#.
aj ljudi idem ja smorilo me sve ovo.pozzzzz
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:30 pm

Ali morate da priznate da smo vas kidali...
Nazad na vrh Ići dole
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:46 pm

Sad Niste ako ocete iskreno,odrali bi was kao terori..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:49 pm

nikolavasic ::
Ali morate da priznate da smo vas kidali...
E nikola da smo mi prvu bili terori pokidali bi vas.al nismo do kraja odigrali tako da nemozes da kazes da ste nas pobedili lol
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:54 pm

Iskreno,igrali ste jadno.Ni mi nismo bas nesto mnogo dobro odigrali.Ti si Pawle bio najbolji i odigrao si solidno.Najvise me je razocarao M0D.Nije bio toliko los,ali moze on barem 3x bolje da odigra.I Laza je bio ocajan.Bas me je dosta razocarao posto,kako sam kaze,mnogo je dobar timski igrac.I onaj novi,Marko nije bio los,ipak prvi put igra sa vama u timu (valjda)..Ne kazem da sam ja blistao (bas naprotiv,odigrao sam ispod proseka,ali je kod nas extra odigrao VR6.
A sto se tice ovoga sto si malopre rekao,mozes da kenjas,ali ne verujem da ne bismo dobili barem 3 partije...Ali dobro,to je samo jedna tabla...
PS:Ja dd2 igram bolje kao CT.
Dobro,ipak vam je ovo prvi CW koji igrate zajedno,a mozda i nekome prvi CW u zivotu...


Poslednji izmenio dana Sre Dec 12, 2007 11:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:56 pm

lazasm ::
nikolavasic ::
Ali morate da priznate da smo vas kidali...
E nikola da smo mi prvu bili terori pokidali bi vas.al nismo do kraja odigrali tako da nemozes da kazes da ste nas pobedili lol
Ne kazem ja da smo vas pobedili...Ja sam za to da nastavimo za koji sat/dan mec...
Nazad na vrh Ići dole
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 11:01 pm

Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 11:06 pm

najveci problem je sto mi 1 x igramo cw zajedno
nismo uvezbani i tako jbg.
a mod nek se vrati i obrazlozi zasto ide
Nazad na vrh Ići dole
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:50 am

m0d vam se naljutio shto ga niste slusali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:02 am

Da da...najvise je razocarao m0d. Narano da sam mogao da igram bolje, ali ja ne mogu da igram kad se samo nerviram. Prvu partiju (vi ste bili terrori) smo morali da dobijemo. Da smo nju dobili...sve bi bilo drugacije. GARANTUJEM. Ali sta je problem kod nas. Momci ne igraju za tim nego za sebe. Niko iz DMX nije preziveo, ostali su pawle i valjda marko. Marko je imao defjuz, pawle ne. I pawle ga nije pustio da on defjuzira...navodno nije znao. Pukne c4, pukne meni film i ode sve u qrac.
Padne c4. Ja kazem cuvajte c4...ne pawle i marko idu da ih traze po celoj stazi.

Ali nema veze. Ja vise da se nerviram oko jebene igrice necu. Priznajem sad pred svima...boli me vise qurac za bcw. Ako se ja jedini trudim da pobedimo, a nemam najbolji scor...znaci ja sam vas razocarao. Znaci ja sam kriv za poraz. Ok.

Mislio sam da ostanem u klanu (tj nisam ni izasao bio, ali sam u jednom trenutku to planirao)...ali posle svega ovoga...NE.
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:25 am

m0d ::
Da da...najvise je razocarao m0d. Narano da sam mogao da igram bolje, ali ja ne mogu da igram kad se samo nerviram. Prvu partiju (vi ste bili terrori) smo morali da dobijemo. Da smo nju dobili...sve bi bilo drugacije. GARANTUJEM. Ali sta je problem kod nas. Momci ne igraju za tim nego za sebe. Niko iz DMX nije preziveo, ostali su pawle i valjda marko. Marko je imao defjuz, pawle ne. I pawle ga nije pustio da on defjuzira...navodno nije znao. Pukne c4, pukne meni film i ode sve u qrac.
Padne c4. Ja kazem cuvajte c4...ne pawle i marko idu da ih traze po celoj stazi.

Ali nema veze. Ja vise da se nerviram oko jebene igrice necu. Priznajem sad pred svima...boli me vise qurac za bcw. Ako se ja jedini trudim da pobedimo, a nemam najbolji scor...znaci ja sam vas razocarao. Znaci ja sam kriv za poraz. Ok.

Mislio sam da ostanem u klanu (tj nisam ni izasao bio, ali sam u jednom trenutku to planirao)...ali posle svega ovoga...NE.
M0d,ako sam te uvredio,izvini...
Ja sam ti dao kompliment,jer sam rekao da mozes 3x bolje da odigras...
A to za C4 stvarno nisam znao...
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:27 am

[quote="m0d"]Momci ne igraju za tim nego za sebe. /[quote]
To sam primetio...
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:54 am

Ne brini...nisi me uvredio
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 3:05 am

m0d ::
Ne brini...nisi me uvredio
Ne bi trebalo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





|BcW| Vs. DMX - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: |BcW| Vs. DMX   |BcW| Vs. DMX - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
|BcW| Vs. DMX
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|ZeRo| :: Clan Wars :: Zakazivanje Meceva-
Skoči na: