|ZeRo|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|ZeRo|

Counter Strike Clan
 
PrijemPortalliRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 [Desert Rats] Urosh

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:33 pm

poz svima
Zovem se Urosh tomovic imam 13 godina zhivim u beogradu idem u osnovnu shkolu drinka pavlovic u kosovskoj ulici mrzim nastavnika fizickog i to je to.najjbolji sam igrac u klanu desert rats i po rechima mnogih srpskih Counter Strike majstora igram najbolje cs u srbiji do 14 godina , stotine igraca je to potvrdilo.
moj nick u igri je [Desert Rats] Urosh^^ e3 i meni mozete da se zahvalite sto sam vas primio na turnir Smile

pozz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:36 pm

pozz uroshe.video sam da znas da igras,a sad dal je to bolje od mene Very Happy
dobro dosao na forum i da li mozes da nam das satnicu?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:39 pm

pogledaj moje filmove na youtube-u

www.youtube.com/tomche

i da , u koju grupu ste upali , umesto koga , takva ce biti i satnica. kompletnu satnicu vam dajem kada se prijavi jos 1 ekipa , nadam se veceras.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:41 pm

Urosh^^ e3 4 SaRa ::
pogledaj moje filmove na youtube-u

www.youtube.com/tomche

i da , u koju grupu ste upali , umesto koga , takva ce biti i satnica. kompletnu satnicu vam dajem kada se prijavi jos 1 ekipa , nadam se veceras.
upali smo u grupu sa vama u A grupu Very Happy
video sam da u poslednjoj grupi fali 1 klan,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:42 pm

onda prvi mec igrate u subotu u 19:00 umesto wuds klana
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:47 pm

Urosh^^ e3 4 SaRa ::
onda prvi mec igrate u subotu u 19:00 umesto wuds klana
protiv koga,vas ili dmx klana.
i da te pitam za bodovanje.ocemo igrati svako sa svakim ili izgubimo pa ispadamo?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:48 pm

group takmicenje , svaka ekipa igra po 3 meca , pa onda prve 2 prolaze dalje..i igrate protiv nas prvo kolo
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:49 pm

Urosh^^ e3 4 SaRa ::
group takmicenje , svaka ekipa igra po 3 meca , pa onda prve 2 prolaze dalje..i igrate protiv nas prvo kolo
ok protiv vas hehe
e aj molim te pogledaj ove teme,ne protiv vas nego protiv dmx-a https://bcwcs.serbianforum.info/zakazivanje-meceva-f9/
ako moze da igramo na jednom od vasih servera u 19:00
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:08 pm

Poz urose...i dobrodosao. Ti si od skoro u desert ratsu??? Sto su vam otisli samar i sandzaki???


p.s. sto se tice tvog banny hop-a...koliko se ja razumem to nije banny hop. banny hop je sa malim pokretima misa!!!


Poslednji izmenio dana Uto Dec 11, 2007 3:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:08 pm

welcome Smile
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 7:48 pm

sto mrzis nastavnika fizickog ?
zakrzljo si od CSa pa ne mozes 5 sklekova da uradis ? lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 8:01 pm

ne , nego igram najbolje fudbal u skoli ali sam mu jebo cerku pa je debil
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 11:56 am

John Terry ::
zakrzljo si od CSa pa ne mozes 5 sklekova da uradis ? lol!

lol...najludji si
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 12:34 pm

lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 12:50 pm

sta si ti pricao da ces odustati od turnira?
nedo ti bog da sad sve sjebes.
daj da to odigramo i da zavrsimo pa ti radi sta oces
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 12:56 pm

Ko pricao??? JA???
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 12:58 pm

m0d ::
Ko pricao??? JA???
ma ne ti lol
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 1:22 pm

ja sam odustao od turnira sve krece ispocetka sto sam ja bolji to me vise psuju ap vi radite po svom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 1:44 pm

Urosh^^ e3 4 SaRa ::
ja sam odustao od turnira sve krece ispocetka sto sam ja bolji to me vise psuju ap vi radite po svom.
aj prekini da zajebavas i odradi taj turnir.
ja cu te veceras ubaciti na msn i ako ti treba pomoc oko turnira tu je cao moj klan afro
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 3:07 pm

ma bre srecno imate filipa , imate headhuntera koj iubacuje ekipe a prijave zavrsene , daleko cete dogurati ja necu vise kurcem da mrdnem za taj turnir
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 4:08 pm

John Terry ::
zakrzljo si od CSa pa ne mozes 5 sklekova da uradis ? lol!
Koji si car lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[Desert Rats] Urosh Empty
PočaljiNaslov: Re: [Desert Rats] Urosh   [Desert Rats] Urosh Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[Desert Rats] Urosh
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» |BcW| Vs. [Desert Rats]
» Desert Rats
» Rats turnir

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|ZeRo| :: Opste :: Upoznavanje-
Skoči na: