|ZeRo|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|ZeRo|

Counter Strike Clan
 
PrijemPortalliRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 PETO OKUPLANJE

Ići dole 
+6
jaksha-fleA
pawle kreten
John Terry
MoonByt3
MoosaKa.aKa.[zEc]
DuSaN^
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 8:14 pm

Vidim da smo svi sa foruma za organizaciju ..... Ovako dajte stvarno, na zadnja cetiri okupljanja (ako se to moze nazvati okupljanje) su dosli po maksimum 5-6 Sad Sad Sad da ga kazemo to je veoma jadno ... O da i nemojte sad da neko kazete ajde sutra da igramo u tolko i tolko.. sacekajte malo vreme da prodje, organizujte se, pa tek onda ... Treba se i odluci na koj server tje da igramo... a ne naprimer igra se u 9 a mi odredjujemo na koji server tje igramo u 8:59 Very Happy pokazite malo volje da ovo uspe Very Happy alien Very Happy alien Very Happy alien
Nazad na vrh Ići dole
MoosaKa.aKa.[zEc]
Admin
Admin
MoosaKa.aKa.[zEc]


Broj poruka : 438
Location : SM City
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 8:24 pm

u pravu si, treba da se cujemo sa adminom kosova (ako cemo tu uopste igrati) vec danas da nam rezervise termin za jedno 2-3 dana, naravno ako u Pristini bude bilo struje... Pitacu ga danas ako udje na MSN da nam da jedan termin od oko 2h npr u Utorak (sve zavisi, videcemo)...
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
MoonByt3
pro
pro
MoonByt3


Broj poruka : 114
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 11:47 pm

hm.. 2 sata... i to radni dan... neki od nas idu u 2 smjenu :S

zato... dajte svi msn ovde.... pa da se sastanemo na msn npr sutra (nedelja) u 8 sati pa da se dogovorimo....

eo moj msn soulfaster@gmail.com

dodajte me na kontakt list

poz
Nazad na vrh Ići dole
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 11:53 pm

Nazad na vrh Ići dole
MoosaKa.aKa.[zEc]
Admin
Admin
MoosaKa.aKa.[zEc]


Broj poruka : 438
Location : SM City
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 11:57 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 12:17 am

Ja sledece nedelje idem posle podne...

petardamjanovic@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 12:51 am

Nazad na vrh Ići dole
jaksha-fleA
pro
pro
jaksha-fleA


Broj poruka : 44
Godina : 30
Location : sremska mitrovica
Datum upisa : 06.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 1:43 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/jakshatorus
Gost
Gost




PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 1:22 pm

ne mozemo se naci na msn i to svi da chatujemo zajedno,kad nas 10 pocne da pise sta ce od toga biti,zato nemojte davati vas msn bespotrebno je....
ja sam malo razmisljao i mislim da bi trebali ovako....
sledeci put ko kaze da ce doci da igra u dogovoreno vreme a ne dodje to cemo zabeleziti i imace manje sanse da udje u KLAN zbog ODGOVORNOSTI jer ako mi dogovorimo cw u toliko i toliko sati a taj 1 nas igrac ne dodje mec se otkazuje pa vi onda gledajte sta cete.....
Nazad na vrh Ići dole
MoosaKa.aKa.[zEc]
Admin
Admin
MoosaKa.aKa.[zEc]


Broj poruka : 438
Location : SM City
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 1:24 pm

lazasm ::
ne mozemo se naci na msn i to svi da chatujemo zajedno,kad nas 10 pocne da pise sta ce od toga biti,zato nemojte davati vas msn bespotrebno je....
ja sam malo razmisljao i mislim da bi trebali ovako....
sledeci put ko kaze da ce doci da igra u dogovoreno vreme a ne dodje to cemo zabeleziti i imace manje sanse da udje u KLAN zbog ODGOVORNOSTI jer ako mi dogovorimo cw u toliko i toliko sati a taj 1 nas igrac ne dodje mec se otkazuje pa vi onda gledajte sta cete.....
u potpunosti u pravu... onaj ko ne dojde na okupljanje bi trebao da dobija 'negativne poene'... ovo za MSN, aj mozemo se svi naci u nasoj sobi na krstarici, bolje to nego MSN zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
Gost
Gost




PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 1:48 pm

MoosaKa.aKa.[zEc] ::
lazasm ::
ne mozemo se naci na msn i to svi da chatujemo zajedno,kad nas 10 pocne da pise sta ce od toga biti,zato nemojte davati vas msn bespotrebno je....
ja sam malo razmisljao i mislim da bi trebali ovako....
sledeci put ko kaze da ce doci da igra u dogovoreno vreme a ne dodje to cemo zabeleziti i imace manje sanse da udje u KLAN zbog ODGOVORNOSTI jer ako mi dogovorimo cw u toliko i toliko sati a taj 1 nas igrac ne dodje mec se otkazuje pa vi onda gledajte sta cete.....
u potpunosti u pravu... onaj ko ne dojde na okupljanje bi trebao da dobija 'negativne poene'... ovo za MSN, aj mozemo se svi naci u nasoj sobi na krstarici, bolje to nego MSN zar ne?
naravno da je bolje,al videcemo jos
Nazad na vrh Ići dole
MoonByt3
pro
pro
MoonByt3


Broj poruka : 114
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 2:34 pm

oke jbg ja sam samo predlozio rjesenje problema... a ubuduce nemojte davati 2 ip adrese.....
Nazad na vrh Ići dole
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 2:48 pm

dobro.. moze i mIRC iliti krstarica.. meni odgovara.. ja znam da radim u mIRC i znam da se snalazim ali neki neznaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 4:47 pm

MoonByt3 ::
oke jbg ja sam samo predlozio rjesenje problema... a ubuduce nemojte davati 2 ip adrese.....
kad je doslo do greske,odmosno do promene ip adrese ja sam otvorio temu,i pred svako igranje sam otvarao temu gde se igra sad sto vas mrzi da gledate vas problem
Nazad na vrh Ići dole
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 5:41 pm

Znam da nema veze sa temom,ali ajde neka udje neko na MFI da igramo
Nazad na vrh Ići dole
MoosaKa.aKa.[zEc]
Admin
Admin
MoosaKa.aKa.[zEc]


Broj poruka : 438
Location : SM City
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 5:54 pm

nikolavasic ::
Znam da nema veze sa temom,ali ajde neka udje neko na MFI da igramo
igrali smo i od mene si popio 2 noza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
nikolavasic
pro
pro
nikolavasic


Broj poruka : 156
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 7:38 pm

Znam. Embarassed
Danas mi nije bio dan.
Kao prvo,hteo bih da se ozvinim sto sam izasao,ali problem nije bio do mene.Naime,IKOM,moj kablovski operater je zajebao stvar i nisam imao pristup internetu do pre par minuta.
PS:Ocete li opet na MFI odmah?
Nazad na vrh Ići dole
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 7:40 pm

ajde samo da se vrati online.. pa tje igramo na gun game :d
Nazad na vrh Ići dole
chuck*norris
pro
pro



Broj poruka : 35
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 1:17 am

Ja ljudi samo da se javim, ne mogu da igram jos jedno nedelju dana, obaveze,skola i tako,imam 4 keca moram da se iscimam do tromesecja da popravim....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/pedja_kg
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 1:55 am

chuck*norris ::
Ja ljudi samo da se javim, ne mogu da igram jos jedno nedelju dana, obaveze,skola i tako,imam 4 keca moram da se iscimam do tromesecja da popravim....

np. Prvo skola, oda sve ostalo. Veruj mi lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
MoosaKa.aKa.[zEc]
Admin
Admin
MoosaKa.aKa.[zEc]


Broj poruka : 438
Location : SM City
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 2:59 pm

ima m0d iskustva u zivotu, zato samo slusaj njega i mozda negde doguras Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 4:02 pm

Mozda stignes i do fakulteta Very Happy lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 4:05 pm

pawle ::
Mozda stignes i do fakulteta Very Happy lol! lol!

Bravo pawle. Odlicno si ovo rekao. lol!

Sta hocete. Bio sam 1. na rang listi. aaaaaaa king
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 4:07 pm

m0d ::
pawle ::
Mozda stignes i do fakulteta Very Happy lol! lol!

Bravo pawle. Odlicno si ovo rekao. lol!

Sta hocete. Bio sam 1. na rang listi. aaaaaaa king
kad smo wec kod skole ... 5. razred sam i nikad nisam dobio 4 keca (od 1 - 5 )... Znaci to je rekord Very Happy
I da se pohwalim odmah ...
Bio sam najbolji (i sad sam ) Matematicar od 1-4 !!!
Nazad na vrh Ići dole
DuSaN^
pro
pro
DuSaN^


Broj poruka : 136
Godina : 31
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.11.2007

PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitimePon Nov 12, 2007 5:43 pm

ja sam do sad imao samo jednog keca Very Happy u seti razred.. iance kad tje vetj da se hvalimo i ja sam najbolji matematicar u odeljenje od prvi razred pa nista Very Happy o da i najbolji sam i iz informatike Very Happy inace ja sam osmi razred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PETO OKUPLANJE Empty
PočaljiNaslov: Re: PETO OKUPLANJE   PETO OKUPLANJE Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PETO OKUPLANJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|ZeRo| :: Opste :: Obavestenja-
Skoči na: