|ZeRo|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|ZeRo|

Counter Strike Clan
 
PrijemPortalliRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 Freakzoid league

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:12 pm

Ajde bre odredjujte vise prvih 5 pa da igramo ovu ligu!!!

http://h2g-gaming.niceboard.com/freakzoid-league-h2g-server-c9/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Gost
Gost




Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:24 pm

bravo pedam sto si to nasao,e ljudi pa ovo se mora igrati.ajde samo da mod dodje i nek kaze ko su prvih 5,tamo se moze prijaviti max 8 igraca tako da cemo se skoro svi prijaviti Wink
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 12:28 pm

mogu da se prijave 16 klanova, tako da ako bude vise od 16 verovatno cemo ispasti jer smo novi...ali vredi pokusati !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:44 pm

John Terry ::
mogu da se prijave 16 klanova, tako da ako bude vise od 16 verovatno cemo ispasti jer smo novi...ali vredi pokusati !
jel owo CW turnir ako jeste moramo se prijawiti Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:50 pm

lol!

e moj pawle...jes ti nekad bio na turniru ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:52 pm

John Terry ::
lol!

e moj pawle...jes ti nekad bio na turniru ?
da wise puta sto?
Nazad na vrh Ići dole
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:56 pm

ewo samo da napisem prawila za turnir (obawezno procitati)

Pravila:

*igra se mr15[do 15 u halfu i ekipe menjaju strane] , i za pobedu treba imati 16 dobijenih rundi.
*ako ekipe imaju isti broj bodova u grupi, gledaju se medjusobni susreti a nakon toga broj pobedjenih/izgubljenih rundi
*svaka pobeda donosi maximalna 3boda
*U sluchaju neresenog rezultata u grupama obe ekipe dobijaju po 1bod
*U sluchaju neresenog rezultata nakon regularnog dela , igrace se 6
dodatnih rundi. (3 runde kao Teroristi, 3 runde kao Counter-Teroristi
po timu) -->Startmoney na pochetku produzetaka : $10,000
-->U sluchaju ponovnog izjednachenja nakon 6 dodatnih rundi kao što je
gore navedeno, igrace se još 6 dodatnih rundi sve dok se ne razbije
izjednačenje.
*ako ekipa ne prihvati odlaganje mecha , onda je DW za onu ekipu koja moze igrati u datom terminu!
*ekipa može zakasnit najviše 15 minuta , nakon toga sledi zagrevanje max 10 minuta
*ako neki igrach zbog nekih razloga ispadne sa servera u toku matcha , ima rok od 4-5 minuta da udje na server , a ako u tom roku ne dodjee, admin skida pause i mech se nastavlja sa 4 igracha
*u sluchaju da uochite neku nepravilnost u toku mecha, napisite na admin say [say_team:@text] da admin pripazi na tog igracha,ili posle gledanja demo-a prijavite adminu nepravilnost ovde na forumu ili preko msn-a
*u toku mecha nema say, only team say, 3 opomene pa se prekida match i ekipa koja nije koristila say dobija DW
*mr15, nakon toga ekipe menjaju strane
*igrach ne sme koristiti retry i reconnecect komande,jer ce to odma dovesti do prekidanja mecha i predavanja DW protivnichkoj ekipi
*zalbe i primedbe smeju biti iznesene jedino od team-leadera ekipe.
*SVAKI IGRACH MORA IMATI 32bit-a inache ce cela ekipa biti disf. sa turnira. - zato sluzi smoke round-a

Match :

*warmup max 10 minuta[u dogovoru ekipa moze trajati manje]
*SMOKE ROUND-a --> posle datog restarta , admin ce vam reci da krece smoke rounda --> svi kupite smoke , bacite ga isped sebe , drzite TAB i kliknete F5 da uhvatite ScreenShot koji cete posle mecha uploadovati ovde na forum.
*KNIFE RUOND-a ---> krece knife rounda posle datog rr-a..igra se po principu drop or lose - ako bilo koji igrac neke ekipe u toku knife rounde ne baci pistolj na sponu[pocetku] iako ga ne koristi , knife roudna se prekida i protivnicka ekipa ima prava da bira stranu.
*posle biranja strana ide 3xRR i krece LIVE GAMING ---> osnovna podesavanja su : c4timer 35,freezetime 15,roundtime 1.75

Sta ako neki igrac dobije disc sa servera ?:

*Ukoliko svi igraci ne mogu da igraju,usled nenamerne,ne predvidjene nesrece kao sto je blokada servera,

- Pre pocetka trece runde: ponovo zapoceti match.
- Nakon pocetka trece runde: diskonektovani igrac se mora ponovo konektovati na server.Runda se nastavlja BEZ PAUZE,i ako diskonektovani igrac ne moze da se diskonektuje,svi igraci moraju da cekaju tokom freeze time-a posle runde dok se match nastavlja,iskljucivanjem pauze.( ne restartom )
- U slucaju namerne diskonekcije,sudija moze da odluci da okoncha mech gde tim koji je napravio prekrshaj gubi predajom mecha.
- Zalbe mogu biti podnete iskljucivo od strane Lidera tima.
Nazad na vrh Ići dole
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:57 pm

obawezno citati...
Sistem lige je sledeci:

1. Za vreme perioda prijava klanova nema ogranicenog broja prijava.
2. Posle perioda prijava Frekzoid League Team bira 16 klanova koji ce imati pravo na direktno ucesce u ligi.
3. Posle odabiranja klanova prave se grupe,Freakzoid League ce imati 4 grupe sa po 4 klana.
4. U Cetvrtfinale prolaze po 2 klana iz svake grupe.
5. Klanovi ce se po grupama boriti za ulazak u cetvrtfinale igrajuci po sistemu svako sa svakim,sto ujedno znaci da pre samog cetvrtfinala, svaki klan je u obavezi da odigra minimum 3 mecha..
6. U Cetvrt finalu se se igra sistem bo3 kao i u polufinalu i finalu.
Nazad na vrh Ići dole
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 1:58 pm

Raspored igranja mapa u toku lige je sledeci:


Prvo kolo: de_dust2
Drugo kolo: de_cbble
Trece kolo: de_train

Cetvrtfinale: de_nuke , de_train u slucaju da bude nereseno igrace se de_inferno
Polufinale: de_inferno , de_cbble u slucaju da bude nereseno igrace se de_dust2
Finale: de_dust2 , de_nuke u slucaju da bude nereseno igrace se de_train
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitimeSub Nov 17, 2007 2:17 pm

pawle ::

da wise puta sto?

pa pitas da li je CW...necu valjda stavljati za 1vs1 lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Sponsored content





Freakzoid league Empty
PočaljiNaslov: Re: Freakzoid league   Freakzoid league Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Freakzoid league
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|ZeRo| :: Counter Strike 1.6 :: Counter Strike 1.6-
Skoči na: