|ZeRo|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
|ZeRo|

Counter Strike Clan
 
PrijemPortalliRegistruj seLatest imagesTražiPristupi

 

 Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
pawle kreten
pro
pro



Broj poruka : 312
Location : Ja sam MAZGA
Datum upisa : 04.11.2007

Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 4:24 pm

upss mene sam zaborawio Razz lol!
Nazad na vrh Ići dole
Fman
pro
pro
Fman


Broj poruka : 22
Datum upisa : 04.11.2007

Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 9:11 pm

Ma ja igram nema frke samo ako ima mesta ... a mozete da vidite kako igram na bg-a ... mada se danas nesto sjebo ali ip je isti 62.193.128.130:27016 ili josh negde ako upadnem mada skoro stalno ovde ... i samo da znate ovde su sve "pro" igraci ... dosta njih iz obliviona (sa kojima moze mozda samo kgb 4 glory da se poredi u srbiji Very Happy ) sicknessa ili kako se vec pise isto dosta jaki ... ma ima ih dosta ... e ako moze neko nek mi ostavi ip od h2g ... tamo isto igra dosta ovih igraca video sam kad sam bio u kgb-u ... pa se mozda sretnemo pa da vidite ... sto se tice dust2 samo mi dajte awp i nema frke ... Very Happy a josh uz to ako ima desert ohohhoh lol!
Nazad na vrh Ići dole
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 10:51 pm

ip od h2g imas u mom potpisu...
ja sam tamo admin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
John Terry
pro
pro
John Terry


Broj poruka : 75
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.11.2007

Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 11:34 pm

ajde m0d kad dodjes javi mi se nesto...moze ovde pm a moze i msn
aj nemoj da nas izbegavas...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.red-firm.ns.co.yu
Gost
Gost




Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 11:45 pm

John Terry ::
ajde m0d kad dodjes javi mi se nesto...moze ovde pm a moze i msn
aj nemoj da nas izbegavas...
cimao sam ga ja na bureku,
tamo mora doci lol
valjda ce mi odgovoriti
aj vidimo se momci pozz
Nazad na vrh Ići dole
m0d
Admin
Admin



Broj poruka : 486
Godina : 36
Location : Nish
Datum upisa : 04.11.2007

Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:54 am

Tu sam ja. Sta vam treba???

Malo sam nervozan i nadrkan, pa kad se malo smirim otvoricu novu temu i recicu vam razlog zbog kojeg sam hteo da napustim bcw. Mozda i hocu, ali to cu tek da vidim. Mogu samo da kazem da sam se strasno razocarao u jednu osobu sa foruma, i iz klana bcw!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bcwcs.serbianforum.info
Sponsored content





Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???   Da li ce se bcw "ponovo" oformiti??? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ce se bcw "ponovo" oformiti???
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prijave ponovo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|ZeRo| :: Opste :: Obavestenja-
Skoči na: